Våra medarbetare

Administration


Yvonne Millberg

Tel: 0346-829 30
Epost: yvonne@floragarden.se

Vårdbitråde, jobbar på Flora dagcentral

Phia Svenson

Epost: phia@floragarden.se

Ledamot i styrelsen, vårdbiträde på Backsippan.

Agnetha Jacobsson

Epost: agnetha@floragarden.se

Assistent, ekonomi, kassör och ledamot i styrelsen.

Marie Iseborn

Epost: marie@floragarden.se

Verksamhetschef, undersköterska.


Övriga


Camilla Malmlöf

Epost: camilla@floragarden.se

Ordförande i kooperativet, undersköterska i vårdlag 1.

Jessica Nilsson

Epost: jessica@floragarden.se

Vice ordförande, ledamot i styrelsen, undersköterska på natten.

Maja Gustavsson

Epost: maja@floragarden.se

Undersköterska i vårdlag 1, Kundrådsansvarig.

Malin Boman

Epost: malin@floragarden.se

Undersköterska i vårdlag 3. Kundrådsansvarig.


Sabina Jansson

Epost: sabina@floragarden.se

Ledamot i styrelsen, undersköterska i pooltjänsten.vårdlag 5.

Solveig Svensson

Epost: solveig@floragarden.se

Ledamot och sekreterare i styrelsen, undersköterska
i vårdlag 3.

Catrin Ellevi

Epost: catrin@floragarden.se

Ledamot i styrelsen, undersköterska i vårdlag 2.